O firmie

 


  

Firma A.J. MINIEWSKI SP.J. działa na rynku motoryzacyjnym od 1971 roku. Od roku 1981 jest związana z Oplem, od roku 2006 posiada licencję ASO dla obsługi samochodów Chevrolet.Opel A.J. MINIEWSKI z upodobaniem obsługuje Klientów indywidualnych, których lojalnością cieszymy się często przez całe dekady, dzięki szczegulnemu, indywidualnemu podejściu zarówno do samych Klientów jak i ich samochodów. Dzięki wysokiej jakości, rzetelnej i fachowej obsłudze, a także poprawiającej się łatwości dojazdu do naszej stacji z różnych stron stolicy, stale rośnie grono naszych klientów biznesowych - firm dużego, średniego jak i małego biznesu. 

 

Cieszy nas to tym bardziej, że wśród naszych Klientów/Partnerów biznesowych jest spora część dużych podmiotów, związanych ściśle z branżą motoryzacyjną, których oczekiwania i standardy stoją na najwyższym poziomie.

 


Ponieważ jesteśmy zlokalizowani w bezpośredniej okolicy lotniska, Klienci mogą pozostawić samochód w naszym serwisie i odebrać go zaraz po przylocie do Warszawy. Klienci taką wygodę wysoko sobie cenią. Szybki serwis, lokalizacja stacji, najwyższy techniczny poziom wyposażenia i obsługi, sterylna czystość powierzchni warsztatowej - to wszystko sprawia, że parking firmy jest niemal stale zapełniony.

  


Właściciel firmy:


"Naszym celem i dewizą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dotyczy to wszystkich działów naszej firmy. U nas nie ma anonimowości wykonywanej pracy".


 

 

 

Service4Fleet
Service4Fleet

Service4Fleet
Gwarancja mobilności

Promocje serwisowe

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij